
vet ikke helt hva det var..har aldri opplevd d før...uansett..
Jeg lå i sengen min å fikk ikke sove, klokken nærmet seg to på natten og jeg lå på ryggen med øynene igjen og tenkte på alt og ingenting. Var veldig avslappet.
Plutselig merket jeg at jeg begynte å riste i kroppen og at det begynte å prikke i ansiktet..Var enda helt avslappet, tenkte at det sikkert ikke var noe..men etterhvert så føltes det som om sjela begynte å "forlate" kroppen"..som om jeg holdte på å reise meg opp i sittende stilling men jeg var ikke i kroppen min liksom..
Jeg kunne ikke kjenne armene mine og ansiktet mitt og d kjentes ut som om jeg holdte på å sveve..husker at jeg tenkte: Hva i He****** er d som skjer?
og jeg liksom "presset" meg ned i kroppen igjen... kroppen min var utrolig avslappet og døsig og jeg bestemte meg for å ikke tenke mer på det... men så gikk det kansje et minutt til før det samme skjedde pånytt...følte at jeg måtte bruke litt energi får å få meg tilbake i kroppen..armene skalv og jeg hadde en helt SINNSYK merkelig følelse i hele kroppen. Nå ble jeg litt redd ettersom dette hadde skjedd to ganger og jeg la meg på magen og hørte litt på musikk før jeg endelig sovnet..
Kan noen fortelle meg hva dette er fornoe??? :mozilla_surprised: Lurer veldig på hva som hadde skjedd hvis jeg ikke hadde presset meg tilbake til kroppen...?