Er en helt fersk registret bruker av dette forumet. Grunnen til at jeg ble medlem er at jeg alltid har vært opptatt av dette med ånder og alt dette andre mellom himmel og jord som vi knapt vet noe om.

Var inne og tittet på disse orbene på diverse bilder. Og jeg har en ting å si: Hvis dere vil se disse orbene på ordentlig, så tenn et te/ stearin lys. Mys inn mot flammen (ikke for nært!!!), uten om å se direkte på lyset. Gå litt inn i deg selv, uten å fokusere og ha det ganske mørkt. Da vil du se alle disse orbene som tilfeldigvis noen ganger blir med på bildene. Dette er støv, damp og partikler som er i luften, ikke ånder!
Ikke missforstå meg, jeg tror selv på ånder. Og mener jeg har hatt noen opplevelser med dem! Men at en ting som disse orbene, er ånder- tror jeg ikke!